Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 15,0m, Multimode, duplex

Forsiden / Kommunikation / Kabler / ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 15,0m, Multimode, duplex
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 15,0m, Multimode,  duplex (403285)

ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 15,0m, Multimode, duplex

Varenr.:
403285
EAN:
4016032264552
  • Type Fiber
  • Konnektor 1 LC
  • Konnektor 2 LC
434,-
347,20 ekskl. moms
På lager 2
Antal: